Ustawienia systemowe dla firm i klientów indywidualnych

Grupa superwizyjno-terapeutyczna

Zapraszamy na spotkania Grupy superwizyjno-terapeutycznej prowadzonej metodą systemową. Grupa przeznaczona jest dla osób zajmujących się psychoterapią lub coachingiem, niezależnie od podejścia, jakie stosują.

Czym jest superwizja systemowa? To przełomowa metoda superwizyjna oparta o zasady i fenomeny ustawień systemowych, która pozwala na głęboki, znaczący i zobiektywizowany wgląd w istotę relacji terapeutycznej. Poza tym sesja superwizji systemowej sama w sobie jest impulsem realnie kształtującym tę relację. Oprócz superwizji będzie można przepracować własne sprawy związane zarówno z życiem zawodowym, jak i osobistym, co - jak pokazuje dotychczasowe doświadczenie - procentuje w obu tych obszarach. Dla osób praktykujących ustawienia systemowe grupa będzie bez wątpienia także polem do poszerzania i ulepszania własnego warsztatu. Kolejnym zadaniem grupy jest umożliwienie pracy psychoterapeutycznej nad swoim problemem osobom „z zewnątrz”.

Spotkania grupy będą odbywać się raz w miesiącu, w soboty lub niedziele. Będziemy pracować ok. 5 godzin, tak aby każdy mógł w danym dniu zrobić coś dla siebie (jeśli okaże się, że potrzebujemy i chcemy więcej czasu - przedłużymy). W trakcie spotkań będzie możliwe jedno lub dwa ustawienia dla osób spoza grupy. Maksymalna liczba uczestników: 8.

Miejsce:
Kraków, ul. Mogilska 123 / 46

Termin:
4 czerwca br. (niedziela), godz. 10-16 (godzina zakończenia jest orientacyjna i zależy od liczby prac)

Cena:

    150 zł za spotkanie dla osób deklarujących udział co miesiąc
    200 zł za ustawienie systemowe dla osoby spoza grupy

Prowadzenie:
Damian Janus - psycholog kliniczny, filozof, religioznawca, psychoterapeuta (psychoanaliza lacanowska - Krakowskie Koło Psychoanalizy Nowej Szkoły Lacanowskiej), terapeuta ustawień systemowych (wyszkolony zgodnie ze standardami Niemieckiego Towarzystwa Rozwiązań Systemowych), autor rozdziału o ustawieniach systemowych w akademickim podręczniku psychoterapii pod red. L. Grzesiuk, H. Suszek.

Informacje i zgłoszenia:
telefon: 693 671 519
e-mail: barbara.gastol@gmail.com

Superwizja systemowa