W ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Plików "Cookies". ROZUMIEM

TY, TWOI WPÓLNICY I KOOPERANCI

Twoja firma nie funkcjonuje w pustce. Wchodzisz w setki interakcji z kooperantami, podwykonawcami, zleceniobiorcami. Czasem pojawia się wspólnik lub zawiązujesz spółkę. Wszystkie te działania dają szansę na rozwój i zysk. Ale czy nie stwarzają też zagrożeń? Nie chodzi nawet o to, że ktoś może okazać się nieuczciwy. Zdarza się, iż pewne osoby i firmy nie potrafią się ze sobą „zgrać”. Coś stoi na przeszkodzie. Czy potrafisz to dostrzec, ocenić, zmienić? Często nie jesteś w stanie tego dokonać. I tu wkraczają ustawienia systemowe. Dzięki nim zobaczysz jaka jest całościowa dynamika pomiędzy Tobą i tymi, z którymi współpracujesz. Mówiąc wprost: otrzymasz „pakiet informacji” na temat tego, czy warto wiązać się z daną osobą czy firmą i na jakich zasadach. Ta wiedza jest dostępna i użyteczna, o czym się sam przekonasz.

Zastanawiasz się zapewne, jak to wszystko jest możliwe. Szukając odpowiedzi, zajrzyj do zakładki „Proces interwencji”. Pamiętaj: nie sugeruj się prostotą techniki lub tym, że wyda Ci się ona dziwna albo nieadekwatna do Twoich problemów. Zapewniamy Cię i udowodnimy to, że za naszymi działaniami kryje się ogromna wiedza, a ich efektem są wymierne korzyści.

Po więcej informacji, w celu konsultacji bądź prezentacji zadzwoń pod numer telefonu 693 671 519.