W ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Plików "Cookies". ROZUMIEM

Zarządzanie systemowe

TY i TWOJA FIRMA

Na pewno nieraz zastanawiałeś się nad tym, co możesz zrobić, aby Twoja firma dobrze funkcjonowała i przynosiła zysk. To oczywiste pytania każdego przedsiębiorcy. Musiałeś też znaleźć na nie odpowiedzi, gdyż w przeciwnym razie Twojej firmy już by nie było. Czy możesz zrobić coś więcej? Tak. Ustawienia systemowe, które Ci proponujemy, mogą radykalnie zwiększyć Twoje rozumienie tego, co dzieje się wewnątrz firmy oraz jej powiązań z podmiotami zewnętrznymi.

Więcej

TY, TWOI WPÓLNICY I KOOPERANCI

Twoja firma nie funkcjonuje w pustce. Wchodzisz w setki interakcji z kooperantami, podwykonawcami, zleceniobiorcami. Czasem pojawia się wspólnik lub zawiązujesz spółkę. Wszystkie te działania dają szansę na rozwój i zysk. Ale czy nie stwarzają też zagrożeń? Nie chodzi nawet o to, że ktoś może okazać się nieuczciwy. Zdarza się, iż pewne osoby i firmy nie potrafią się ze sobą „zgrać”. Coś stoi na przeszkodzie. Czy potrafisz to dostrzec, ocenić, zmienić?

Więcej

TY i TWOI KLIENCI

Czy Twoi klienci, w tym potencjalni, czekają na Ciebie? Czy coś ich „pcha” w kierunku Twojej firmy? Wyborów usług, produktów i marek wcale nie dokonujemy racjonalnie. To pozory. Jedne firmy nas „przyciągają”, a inne niestety mniej lub bardziej „odpychają”. Te wewnętrzne nastawienia klientów są ważne i nie dotyczą tylko znanych marek. Dotyczą każdej firmy i decydują o jej sukcesie. Czy możesz coś zrobić, aby Twoja firma stała się bardziej atrakcyjna dla klientów na tym nieświadomym poziomie?

Więcej

TY i TWÓJ SUKCES

Jesteśmy ludźmi, którzy pracują dla ludzi. Nie robimy niczego na siłę i kosztem innych. Wprowadzając zmiany, które Ci pokażemy, nie tylko osiągniesz zyski. Dzięki temu, że uzyskasz większe rozumienie tego, co się dzieje w Twojej firmie, oraz większy poziom kontroli nad jej funkcjonowaniem, obniży się Twój poziom niepokoju i stresu.

Więcej