W ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Plików "Cookies". ROZUMIEM

Szkolenia

Kurs ustawień systemowych Kraków

Ustawienia systemowe grupowe i indywidualne

Szkolenie zapoznaje z metodą ustawień systemowych Berta Hellingera, ze szczególnym uwzględnieniem techniki indywidualnej (praca terapeuta - klient, bez udziału grupy). Obejmuje zarówno naukę ustawień grupowych, jak i techniki pracy indywidualnej, takie jak (a) ustawienia w przestrzeni (terapeuta posługuje się kartkami lub innymi przedmiotami, które mogą reprezentować elementy systemu); (b) ustawienia za pomocą figurek.

Więcej
Szkolenie Coaching systemowy

Coaching systemowy

Celem kursu jest zapoznanie uczestników z metodą ustawień systemowych, ze szczególnym uwzględnieniem zastosowań w coachingu. Kursanci zdobędą umiejętności i wiedzę, umożliwiające im rozpoczęcie własnej drogi jako coacha systemowego. Kurs koncentruje się na technikach indywidualnych, szczególnie przydatnych w pracy klient – coach (ustawienia w przestrzeni, ustawienia przy pomocy figurek i przedmiotów).

Więcej